Уведомление
150%

Специальное предложение! Для вас Бонус +150% на счет. При пополнении баланса от 1$ на uaStend. ПОПОЛНИТЬ БАЛАНС

Уведомление ! С 1.01.2019 г. все платежи и цены переведены в $ доллары США. Будьте внимательны при заполнении объявления.

Капсули для схуднення Ліда LiDa Старий Склад Оригінал

9 января 2019 в 16:36 (до 26.01.2019) 8999 Киев

400

  • Капсули для схуднення Ліда LiDa Старий Склад Оригінал
Информация

Капсули для схуднення Ліда є одним з небагатьох безпечних та ефективних засобів для схуднення. Цей новий препарат завоював свої міцні позиції на ринку товарів такого класу не завдяки масовій рекламі, а завдяки своїм практичним успіхам в боротьбі із зайвою вагою. Результати приймання вражають навіть скептиків, адже за допомогою препарату (капсули для схуднення Ліда) за 2-3 тижні «пацієнт» скидає порядку 8-15 кг зайвої ваги. Препарат діє так, що у людини трохи притупляється відчуття голоду, апетит стає помірним, підвищується почуття ситості. Таким чином препарат регулює кількість надходження в організм калорій. Попутно також відбувається і ефективне спалювання вже наявних жирів. Така комбінація дозволяє швидко досягати явного прогресу. Купити капсули для схуднення Ліда у Києві та інших містах України ви можете в нашому магазині онлайн, або ж за телефоном, вказаним у формі зворотного зв`язку. Доставка капсул для схуднення Ліда по Україні здійснюється протягом 2 робочих днів. Наш магазин надає повну гарантію на якість і терміни доставки засобу для схуднення Ліда. Щоб купити оригінальний препарат таблетки для схуднення Ліда, зателефонуйте на мобільний для оформлення замовлення. Таблетки для схуднення Ліда LiDa Старий Склад Оригінал, ЛИДА ДВС капсули для схуднення, пігулки для схуднення. Капсули ЛіДа для схуднення, за твердженням його розробників, містить лише натуральні складові, що сприяють зниженню ваги. Люди, що приймають капсули для схуднення Ліда, скидають до 10 кг ваги в місяць, не вдаючись до суворої дієті. Враховуючи, що приймаючи Lida, Ви харчуєтеся в нормальному режимі, по завершенні прийому, немає ризику знову набрати вагу. Цілеспрямоване схуднення – плоский живіт, тонка талія, підтягнуті сідниці. Щоб купити оригінальний препарат таблетки для схуднення Ліда, зателефонуйте на мобільний для оформлення замовлення. Купити капсули для схуднення Ліда у Києві та інших містах України ви можете в нашому магазині онлайн, або ж за телефоном, вказаним у формі зворотного зв`язку. Доставка капсул для схуднення Ліда по Україні здійснюється протягом 2 робочих днів. Наш магазин надає повну гарантію на якість і терміни доставки засобу для схуднення Ліда. Щоб купити оригінальний препарат таблетки для схуднення Ліда, зателефонуйте на мобільний для оформлення замовлення. Таблетки для схуднення Ліда LiDa Старий Склад Оригінал, ЛИДА ДВС капсули для схуднення, пігулки для схуднення.

Магазин «Magic Lady»

Условия доставки

Возможные способы оплаты — наложенный платёж или 100% предоплата. Минимальная сумма заказа — 50 грн. Минимальная предоплата за любой заказ — 50 грн. Резерв товара действителен в течение трех банковских дней. Товар отпускается после получения оплаты.

Способы оплаты

Мы осуществляем доставку по Украине компанией перевозчиком «Новая почта», также возможна отправка компаниями «Укрпочта», «Ночной экспресс», «Мост экспресс» и другими. При получении заказа на складе компании «Новая Почта», пожалуйста, осмотрите содержимое посылки для проверки её целостности и укомплектованности! При оформлении заказа обязательно указывайте ФИО, город, контактный телефон и номер отделения почты. Заказы, оформленные без указания обратной связи (мобильный телефон, электронная почта), не будут отправлены до момента их подтверждения Заказчиком! После того, как Ваш заказ будет обработан, с Вами свяжется менеджер и согласует способ оплаты.

Другие предложения от «Magic Lady»

Похожие объявления
Комментарии
Комментариев к записи нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий

Ваше имя
Ваш e-mail
Защита от роботов:
объявлений
373
рубрики
477
регионов
магазинов
')